Coulee MY055P6-36
Kód: A-130-055P
Neohodnoceno
Produkt na dotaz
Coulee MY055P6-36 poly, 36čl., 540x670x30mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Poly 55 W - Coulee MY055P6-36
  • Solární články z polykrystalického křemíku 156,75 mm × 52,25 Poly (6 palců), 36 článků(4 x 9)
  • Rozměry modulu 670 x 540 x 30 mm
  • Váha 4,2 kg
  • Přední sklo z 3,2 mm temperované sklo