GOOWEI ENERGY OTL200-12
Kód: UPSGOE0015
Neohodnoceno
Skladem
Můžeme doručit do:
GOOWEI ENERGY OTL200-12
Detailní informace
Detailní popis produktu
GOOWEI ENERGY OTL200-12
Olověný 12 V, 200 Ah akumulátor v provedení VRLA GEL navržený pro hluboké vybíjení i cyklické namáhání. Je tak vhodný pro záložní systémy.
Vlastnosti:
  • hybridní GEL = elektrolyt je vázán v hybridním gelu (kombinace s AGM)
  • vyšší maximální vybíjecí proudy
  • absolutně bezúdržbové (z hlediska doplňování vody)
  • mnohem delší cyklická životnost než u konvenční zaplavené baterie
  • při cyklickém provozu nabíjecí napětí 14,4 – 14,9 V při teplotě 25 °C
  • při provozu záložního zdroje nabíjecí napětí 13,5 – 13,8 V při teplotě 25 °C
  • odolnost proti hlubokému vybíjení (lépe odolává hlubokému vybíjení)
  • otřesuvzdorné – vibration-proof
  • nerozlitelný blok – leak-proof, baterie může trvale pracovat pod úhlem náklonu až 90°
  • životnost: 800 cyklů (při hloubce vybití 50 %)
  • typ konektoru: M8
Baterie jsou určené především pro následující aplikace:
  • záložní zdroje (UPS)
  • elektronické protipožární systémy (EPS)
  • elektronické zabezpečovací systémy (EZS)
  • telekomunikační zařízení
  • nouzové osvětlení
  • napájení elektromotorů a jiné trakční EV aplikace
  • zálohování oběhových čerpadel a kotlů
Údržba baterií
Kde a jak tuto baterii použít se dozvíte v technické podpoře.
K propojení baterie s další baterií nebo měničem lze použít tyto propojovací DC kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 200 Ah
Napětí: 12 V
Maximální vybíjecí proud: 670 A
Technologie baterie: VRLA / GEL
Typ kontaktu: M8
Stav: nabitý/á
Rozměry: 520 x 240 x 220 mm