Konvertor napětí GWL/POWER GF-SUN-1000G2H
Kód: ZNKGWL0003
Neohodnoceno
Skladem
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
GWL/POWER GF-SUN-1000G2H
GridFree měnič s výkonem 900W pracující ve vstupním rozsahu napětí 45-90V (DC) s integrovaným limiterem pro zabránění přetoků do veřejné sítě. Měnič díky integrovanému MPPT regulátoru převede maximum energie vyrobené fotovoltaickými panely na 230 V AC.
Na přehledném displeji měniče můžete sledovat:
  • Aktuální výkon měniče ze solárních panelů/baterií
  • Výkon dodávaný ze sítě
  • Napětí na DC vstupu
  • Teplotu měniče
  • Napětí sítě
  • Datum a čas
  • Denní průběh produkce
  • Nastavení měniče.
    GridFree měnič pracuje v rozsahu vstupního napětí 45-90 Vdc a jeho výkon je 900W (špičkový 1000W). Výstupem z měniče je pak napětí 230Vac, které se připojuje mezi hlavní jistič s elektroměrem a jističe jednotlivých okruhů. Měnič tedy výkon z panelů (nebo vhodné baterie) převede do domácích rozvodů. Vaše spotřebiče pak budou odebírat energi vyrobenou primárnně z vaší elektrárny. Pokud by výkon vaší elektrárny v daný okamžik nestačil, připojená veřejná siť nedostatek pokryje. Instalací proudové sondy k Limiteru ochráníte svůj systém, proti nežádoucím přetoků v případě, že je vaše elektrárna schopna vyrábět více energie, než vaše spotřebiče vyžadují.
    Součástí balení je proudový senzor s délkou kabelu 3m i propojovací kabel 230V. Návod k obsluze stahujte v souvisejících dokumentech níže.