Solární panel LONGi 60HIH-370M, black frame
Kód: 5560
Neohodnoceno
Produkt na dotaz
LONGi vysoce výkonný panel 370 W s technologií PERC
Solární panel LONGi 60HIH-365M je založen na osvědčené technologii PERC a polovičních článcích. Při výkonu 370 Wp má tento panel výšku 1755 mm a šířku 1038 mm. S ohledem na tato základní data se ideálně hodí pro komerční projekty ale i rodinné domky. LONGi Solar je předním výrobcem vysoce výkonných solárních článků a panelů. Již více než 19 let se zaměřuje na technologii monokrystalických fotovoltaických článků a vydobyl si v tomto oboru vedoucí postavení na světovém trhu. V zájmu rychlé a efektivní podpory má firma LONGi Solar pobočky po celém světě, např. v Německu.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Výhody produktu
  • LONGi se specializuje na výrobu monokrystalických článku téměř 20 let
  • nejvyšší standardy kvality
  • ideální pro projekty
  • dlouhá záruka na výkon
Vlastnosti produktu LONGi 60HIH-370M
  • Výkon: 370 W
  • 120 monokrystalických poločlánků
  • Maximální napětí systému: 1500 V
  • 20 A zpětná proudová kapacita
  • Černý rám panelu
  • Černá zadní strana
  • Připojovací kabel DC o délce 1,2 m
  • DC konektor: LONGi PV-LR5 (MC4 kompatibilní se schválením pro konverzi)
  • Zatížení sněhem: 5,4 kN/m² (tlak)
  • Zatížení větrem: 2,4 kN/m² (sání)
  • Rozměry: 1755x1038x35 mm (DxŠxV)