Měnič napětí GWL/POWER GF-SUN-1000G2
Kód: ZNKGWL0001
Neohodnoceno
Skladem
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
GWL/POWER GF-SUN-1000G2
GridFree měnič s výkonem 900W pracující ve vstupním rozsahu napětí 22-65 V (DC) s integrovaným limiterem pro zabránění přetoků do veřejné sítě. Měnič díky integrovanému MPPT regulátoru převede maximum energie vyrobené fotovoltaickými panely na 230 V AC.
Na přehledném displeji měniče můžete sledovat:
  • Aktuální výkon měniče ze solárních panelů/baterií
  • Výkon dodávaný ze sítě
  • Napětí na DC vstupu
  • Teplotu měniče
  • Napětí sítě
  • Datum a čas
  • Denní průběh produkce
  • Nastavení měniče
    GridFree měnič pracuje v rozsahu vstupního napětí 22-65 V DC a jeho výkon je 900 W (špičkový 1000 W). Výstupem z měniče je pak napětí 230 V AC, které se připojuje mezi hlavní jistič s elektroměrem a jističe jednotlivých okruhů. Měnič tedy výkon z panelů (nebo vhodné baterie) převede do domácích rozvodů. Vaše spotřebiče pak budou odebírat energii vyrobenou primárně z vaší elektrárny. Pokud by výkon vaší elektrárny v daný okamžik nestačil, připojená veřejná síť nedostatek pokryje. Instalací proudové sondy k Limiteru ochráníte svůj systém, proti nežádoucím přetoků v případě, že je vaše elektrárna schopna vyrábět více energie, než vaše spotřebiče vyžadují.
    Zapojení měniče do solárního systému je jednoduché:
    Bez akumulátoru:
    Bližší informace o zapojení s akumulátorem naleznete v technické podpoře.
  • Součástí balení je proudový senzor s délkou kabelu 3 m i propojovací kabel 230 V. Návod k obsluze stahujte v souvisejících dokumentech níže.