Měnič napětí Victron MultiPlus VE-MULTI-48/3k
Kód: SOPGGWL0141
Neohodnoceno
Skladem
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Victron MultiPlus VE-MULTI-48/3k
Paralelní provoz
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou a dvěma výstupy pro nabíjení baterie
PowerAssist
Solární energie
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
Konfigurace systému
  • Pro uvedený SW budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 48 V
Výkon: 3000 VA / 2400 W
Výstupní napětí: AC 230 V
Přenosová kapacita: 35-50 A
Hmotnost: 18 kg
Rozměry: 362 x 258 x 218 mm
Nabíječka
Vstupní napětí: AC 187-265 V
Výstupní napětí: DC 14,4 / 28,8 / 57,6 V
Výstupní proud: 120 / 70 / 35 A