Polykrystalický solární panel AmeriSolar Xtend Solarmi AS-6P30-290W
Kód: SOPGWL0306
Neohodnoceno
Produkt na dotaz
Solární panel, 290Wp, 60 článků, model Amerisolar AS-6P30-290W, stříbrno-modrý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kvalitně zpracovaný značkový solární panel s garancí výkonu od výrobce 30 let.
Panel se vyznačuje vysokou pevností 35 mm rámu, který je vyroben z eloxovaného hliníku. Je vybaven speciálním mechanicky odolným tvrzeným sklem síly 3,2 mm s vysokou schopností průchodu světelného záření.
Základní specifikace
Typ panelu: polykrystalický
Počet článků: 60 (6 x 10)
Max. výkon (Pmax): 290 W
Jmenovité napětí (Vmp): 32 V
Jmenovitý proud (Imp): 9,07 A
Rozměry: 1640 x 992 x 35 mm